N cov khoom sib txuas muaj nrog ob qho tib si txiv neej thiab poj niam, tsim thiab tsim rau GSM, CDMA, TD-SCDMA qhov chaw.
N txiv neej connector rau 7/8 "coaxial cable
1. Cov qauv ntawm Cov Txuas: Raws li IEC60169-16
2. Xov ntsia hlau sib txuas: 5/8-24UNEF-2A3. Khoom siv thiab Plating:
Lub cev: tooj dag, Ni/Au plated
Insulator: Teflon
Tus neeg xyuas sab hauv: tooj dag, Au plated
4. Ib puag ncig ua haujlwm
Kub ua haujlwm: -40 ~ + 85 ℃
Cov dej noo sib piv: 90% ~ 95% (40 ± 2 ℃)
Qhov siab ntawm huab cua: 70 ~ 106Kpa
Cov pa ntsev: Cov pa tas mus li rau 48 teev (5% NaCl)

Qauv:TEL-NM.78-RFC
Kev piav qhia
N Txiv neej txuas rau 7/8 "flexible cable
| Khoom siv thiab Plating | |
| Kev sib cuag ntawm chaw | Tooj dag / Nyiaj Plating |
| Cov khoom rwb thaiv tsev | PTFE |
| Lub cev & Sab nraud Conductor | Tooj dag / hlau plated nrog tri-alloy |
| Gasket | Roj Hmab Silicon |
| Cov yam ntxwv hluav taws xob | |
| Cov yam ntxwv ntawm Impedance | 50 Ohm |
| Zaus Ntau | DC ~ 3 GHz |
| Kev Tiv Thaiv Kev Rwb Thaiv Tsev | ≥5000MΩ |
| Lub zog dielectric | ≥2500 V rms |
| Kev tiv tauj chaw nruab nrab | ≤1.0 mΩ |
| Kev tiv tauj sab nraud | ≤0.25 mΩ |
| Kev poob ntawm kev ntxig | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Qhov kub thiab txias | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Tsis muaj dej | IP67 |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.

Telsto yeej ib txwm ntseeg lub tswv yim tias kev pabcuam rau cov neeg siv khoom yuav tsum tau them sai sai uas yuav yog qhov tseem ceeb ntawm peb. Peb lub hom phiaj yog muab cov khoom zoo heev rau peb cov neeg siv khoom thiab kev daws teeb meem wireless nrog cov kev pabcuam siab, thiab xyuas kom meej tias peb txhua tus neeg siv khoom yuav tau txais kev txhawb nqa zoo, raws sijhawm thiab muaj zog tshaj plaws.
Peb cov neeg ua haujlwm paub txog thiab mob siab rau muaj lub hom phiaj zoo ib yam kom ua tau raws li koj xav tau, nrog peb txoj kev cog lus rau kev pabcuam cov neeg siv khoom thiab zoo, Telsto tuaj yeem ua tau raws li qhov xav tau ntawm koj cov haujlwm wireless infrastructure hauv cov peev nyiaj project thiab cov sijhawm teem tseg.