Antennas/ Chaw nres tsheb hauv paus / Broadcast / Cable sib dhos / Cellular / Cheebtsam / Instrumentation / Microwave Xov tooj cua / Mil-Aero
PCS/Radar/Radios/Satcom/Kev tiv thaiv Surge WLAN
N Txiv Neej Txoj Cai rau 1/2 LCF
| Kev Sib Txuas Lus | |||
| Raws li | IEC 60169-16 | ||
| Hluav taws xob | |||
| Yam ntxwv Impedance | 50 ohm | ||
| Zaus Ntau | DC-11GHz | ||
| VSWR | VSWR≤1.10 (3.0G) | ||
| PIM3 | ≤-160dBc@2x20w | ||
| Dielectric nrog Voltage | ≥2500V RMS, 50hz, ntawm theem dej hiav txwv | ||
| Kev Tiv Thaiv Kev Tiv Thaiv | Kev Sib Txuas Lus Nruab Nrab ≤1mΩ Kev Sib Txuas Lus Sab Nraud ≤1mΩ | ||
| Kev Tiv Thaiv Dielectric | ≥5000MΩ | ||
| Tshuab | |||
| Kev ruaj khov | Kev sib txuas ua ke ≥500cycles | ||
| Cov khoom siv thiab plating | |||
| Khoom siv | plating | ||
| Lub cev | Tooj dag | Tri-Alloy | |
| Cov khoom rwb thaiv tsev | PTFE | - | |
| Tus neeg tsav tsheb nruab nrab | Tin Phosphor tooj liab | Ag | |
| Gasket | Silicone roj hmab | - | |
| Lwm yam | Tooj dag | Ni | |
| Ib puag ncig | |||
| Kub thiab txias | -40 ℃ ~ + 85 ℃ | ||
| Rosh-ua raws li txoj cai | Ua raws li ROHS tag nrho | ||
Q: Koj puas txais kev hloov kho?
A: Yog, peb tab tom kho cov khoom raws li cov neeg siv khoom xav tau.
Q: Lub sijhawm xa khoom ntev npaum li cas?
A: Feem ntau peb khaws cov khoom lag luam, yog li kev xa khoom sai. Rau kev txiav txim ntau, nws yuav nyob ntawm qhov xav tau.
Q: Cov txheej txheem xa khoom yog dab tsi?
A: Cov txheej txheem xa khoom yooj ywm rau txhua tus neeg siv khoom qhov kev kub ntxhov, xws li DHL, UPS, Fedex, TNT, los ntawm huab cua, los ntawm hiav txwv yog txhua yam siv tau.
Q: Peb lub logo lossis lub npe tuam txhab puas tuaj yeem luam tawm ntawm koj cov khoom lossis cov pob khoom?

Qauv:TEL-NMA.12-RFC
Kev piav qhia:
N Txiv neej lub kaum sab xis txuas rau 1/2 "flexible coaxial cable
| Khoom siv thiab Plating | |
| Kev sib cuag ntawm chaw | Tooj dag / Nyiaj Plating |
| Cov khoom rwb thaiv tsev | PTFE |
| Lub cev & Sab nraud Conductor | Tooj dag / hlau plated nrog tri-alloy |
| Gasket | Roj Hmab Silicon |
| Cov yam ntxwv hluav taws xob | |
| Cov yam ntxwv ntawm Impedance | 50 Ohm |
| Zaus Ntau | DC ~ 3 GHz |
| Kev Tiv Thaiv Kev Rwb Thaiv Tsev | ≥5000MΩ |
| Lub zog dielectric | ≥2500 V rms |
| Kev tiv tauj chaw nruab nrab | ≤1.0 mΩ |
| Kev tiv tauj sab nraud | ≤0.25 mΩ |
| Kev poob ntawm kev ntxig | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Qhov kub thiab txias | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Tsis muaj dej | IP67 |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.

Peb Pab Neeg
Ua lub theem ntawm kev ua tiav kev npau suav ntawm peb cov neeg ua haujlwm! Los tsim kom muaj kev zoo siab, sib koom siab dua thiab ua haujlwm ntau dua! Peb zoo siab tos txais cov neeg yuav khoom txawv teb chaws los sab laj rau kev koom tes ntev ntxiv rau kev sib koom tes.
Tus nqi sib tw ruaj khov, Peb tau hais tas li txog kev hloov pauv ntawm cov kev daws teeb meem, siv nyiaj zoo thiab cov peev txheej tib neeg hauv kev txhim kho thev naus laus zis, thiab pab txhawb kev txhim kho kev tsim khoom, ua tau raws li qhov xav tau ntawm cov neeg siv khoom los ntawm txhua lub tebchaws thiab thaj chaw.
Peb pab neeg muaj kev paub txog kev lag luam nplua nuj thiab qib kev txawj ntse siab. 80% ntawm cov tswv cuab ntawm pab neeg muaj ntau tshaj 5 xyoos kev paub txog kev pabcuam rau cov khoom siv kho tshuab. Yog li ntawd, peb ntseeg siab heev hauv kev muab qhov zoo tshaj plaws thiab kev pabcuam rau koj. Tau ntau xyoo, peb lub tuam txhab tau txais kev qhuas thiab txaus siab los ntawm cov neeg siv khoom tshiab thiab qub coob raws li lub hom phiaj ntawm "kev pabcuam zoo thiab zoo meej"