Telsto RF Adapter muaj qhov ua haujlwm zaus ntawm DC-6 GHz, muab kev ua tau zoo VSWR zoo heev thiab Low Passive Inter modulation. Qhov no ua rau nws zoo tagnrho rau kev siv hauv cov chaw nres tsheb cellular, cov kab ke faib tawm (DAS) thiab cov ntawv thov me me.
7 16 DIN Txiv neej rau N Poj Niam Adapter yog lub zog siab RF connector dav siv hauv cov kab ke antenna lossis cov chaw nres tsheb uas muab kev ua tau zoo dua txog kev cuam tshuam thiab kev tsis lees txais intermodulation.
| Zaus Ntau | DC-6GHz |
| Lub npe khoom | 7 16 DIN Txiv neej rau N Poj niam adapter |
| VSWR | ≤1.15 |
| Impedance | 50ohm |
| Lub zog | 500W |
| Khoom siv | Tooj liab |
| Kub (℃) | -30~+65 |
| Qib Kev Tiv Thaiv | IP65 |
| Loj (hli) | 21 * 47 |
| Qib kev tiv thaiv | IP65 |
| Pob khoom | Ib lub thawv los yog lub hnab npuas |
| PIM (IM3) | ≤-150dBc @ 2 × 43dBm |
| Khoom | Kev piav qhia | Tshooj No. |
| RF Adapter | 4.3-10 Poj Niam rau Din Poj Niam Adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Poj Niam rau Din Txiv Neej Adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Poj Niam rau N Txiv Neej Adapter | TEL-4310F.NM-AT | |
| 4.3-10 Txiv neej rau Din Poj Niam Adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Txiv neej rau Din Txiv neej Adapter | TEL-4310M.DINM-AT | |
| 4.3-10 Txiv neej rau N Poj Niam Adapter | TEL-4310M.NF-AT | |
| Din Poj Niam rau Din Txiv Neej Txoj Cai Adapter | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| N Poj Niam rau Din Txiv Neej Adapter | TEL-NF.DINM-AT | |
| N Poj Niam rau N Poj Niam Adapter | TEL-NF.NF-AT | |
| N Txiv neej rau Din Poj Niam Adapter | TEL-NM.DINF-AT | |
| N Txiv neej rau Din Txiv neej Adapter | TEL-NM.DINM-AT | |
| N Txiv neej rau N Poj Niam Adapter | TEL-NM.NF-AT | |
| N Txiv neej rau N Txiv neej Txoj Cai Adapter | TEL-NM.NMA.AT | |
| N Txiv Neej rau N Txiv Neej Adapter | TEL-NM.NM-AT | |
| 4.3-10 Poj Niam rau 4.3-10 Txiv Neej Txoj Cai Adapter | TEL-4310F.4310MA-AT | |
| DIN Poj Niam rau Din Txiv Neej Txoj Cai RF Adapter | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| N Poj Niam Txoj Cai rau N Poj Niam RF Adapter | TEL-NFA.NF-AT | |
| N Txiv neej rau 4.3-10 Poj Niam Adapter | TEL-NM.4310F-AT | |
| N Txiv neej rau N Poj Niam Txoj Cai Adapter | TEL-NM.NFA-AT |
Peb yog ib lub tuam txhab uas cog lus tias yuav muab cov kev pabcuam thiab cov khoom zoo rau cov neeg siv khoom. Peb cov kev pabcuam suav nrog ntau yam khoom siv hluav taws xob thiab cov khoom siv ntxiv.
Peb lub chaw tswj xyuas zoo thiab cov qauv tshuaj xyuas sab nraud ua kom ntseeg tau tias txhua yam khoom uas peb muab tau dhau los ntawm kev tshuaj xyuas nruj ua ntej xa khoom. Rau feem ntau cov khoom, xws li cov khoom sib txuas thiab cov khoom siv tsis siv neeg, peb tau ua 100% kev sim kom ntseeg tau tias lawv cov kev ua tau zoo ncav cuag tus qauv siab tshaj plaws.
Yuav kom cov neeg siv khoom nkag siab zoo dua txog peb cov khoom, peb muab cov qauv dawb. Tsis tas li ntawd xwb, peb kuj zoo siab los pab cov neeg siv khoom tsim cov khoom tshiab ua ke thiab pab lawv tsim cov lag luam hauv zos. Peb qhov kev pabcuam tshwj xeeb tuaj yeem muab cov kev daws teeb meem raws li cov kev xav tau tshwj xeeb ntawm cov neeg siv khoom.
Peb lub tuam txhab yeej ib txwm cog lus tias yuav muab cov khoom lag luam thiab cov kev pabcuam zoo rau cov neeg siv khoom thiab tsim kom muaj kev koom tes ntev nrog cov neeg siv khoom. Peb lub hom phiaj yog los ua koj tus khub koom tes uas koj ntseeg siab tau thiab muab kev txhawb nqa thiab kev pabcuam rau koj txhua qhov chaw.
Yog tias koj tab tom nrhiav tus neeg muag khoom uas ntseeg tau, peb ntseeg tias peb cov khoom thiab cov kev pabcuam yuav ua tau raws li koj xav tau. Thov hu rau peb pab neeg pabcuam cov neeg siv khoom kom paub ntau ntxiv txog peb cov khoom thiab cov kev pabcuam

Qauv:TEL-NF.DINM-AT
Kev piav qhia
N Poj Niam rau DIN 7/16 Txiv Neej Adapter
| Khoom siv thiab Plating | |
| Kev sib cuag ntawm chaw | Tooj dag / Nyiaj Plating |
| Cov khoom rwb thaiv tsev | PTFE |
| Lub cev & Sab nraud Conductor | Tooj dag / hlau plated nrog tri-alloy |
| Gasket | Roj Hmab Silicon |
| Cov yam ntxwv hluav taws xob | |
| Cov yam ntxwv ntawm Impedance | 50 Ohm |
| Zaus Ntau | DC ~ 3 GHz |
| Kev Tiv Thaiv Kev Rwb Thaiv Tsev | ≥5000MΩ |
| Lub zog dielectric | ≥2500 V rms |
| Kev tiv tauj chaw nruab nrab | ≤0.4 mΩ |
| Kev tiv tauj sab nraud | ≤1.55 mΩ |
| Kev poob ntawm kev ntxig | ≤0.15dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Qhov kub thiab txias | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Tsis muaj dej | IP67 |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.
