Feature: Exquisite tsos Zoo tiv taus kev cuam tshuam, dej tsis kam thiab tiv thaiv xeb Kev teeb tsa tus qauv mount kits pob rau tuav ncej Optimized dimension Tsim nrog cov thev naus laus zis dav dav, nruab nrab nce, qis sawv nthwv dej piv
Daim Ntawv Thov: GSM / CDMA / DCS / PCS / 3G / 4G / LTE / WLAN / Wi-nkaus system
Ua raws li cov txheej txheem no los teeb tsa lub kav hlau txais xov nrog tus ncej tuav, kho lub kaum sab xis ntawm lub kav hlau txais xov, nruj cov ntsia hlau, cov ntsia hlau thiab cov txiv ntoo. (1) Cov khoom siv mounting zoo li L yuav tsum tau sib phim lub kav hlau txais xov, muab tso rau ntawm lub tshuab ntxhua khaub ncaws tiaj tus, lub caij nplooj ntoos hlav hook, lub hau ntsia hlau tig, tom qab ntawd xauv txiv ntoo. (2) U zoo li tus pas nrig xov ntawm M6 dhau los ntawm serrated thiab L zoo li tus ncej mounting, tuav lub kav hlau txais xov nrog dia. 35-50mm ncej, tom qab ntawd xauv txiv ntoo. (3) Yuav kom tau txais lub teeb liab zoo tshaj plaws, kho lub kaum sab xis ntawm lub kav hlau txais xov los ntawm qhov chaw ntawm lub qhov ntawm lub cuab yeej mounting zoo li L, tom qab ntawd xauv tag nrho cov txiv ntoo thiab kaw lub qhov kawg ntawm lub kav hlau txais xov. (4) Qhov siab ntawm kev teeb tsa yuav tsum ntau dua 3 meters ntawm theem hauv paus, tseem thaj chaw ze ntawm kev teeb tsa tsis muaj cov tsev siab thiab cov hlau loj dua. Hauv ib lo lus, thaj av qhib sab.
| Cov Qauv Txuj Ci | |
| Qhov Loj | 203X45mm |
| Qhov hnyav | 0.28Kg |
| Cov Khoom Siv Radiator | Tooj dag plated nyiaj |
| Cov Khoom Siv Radome | ABS |
| Xim Radome | Dawb-xim av |
| Kev Ua Haujlwm Av noo | < 95% |
| Kub ua haujlwm | -40 ~ 55 ℃ |
| Cov Lus Qhia Txog Hluav Taws Xob | |
| Zaus Ntau | 694-960MHz 1710~2700MHz |
| Tau Txais | 3.5dBi 5dBi |
| VSWR | ≤1.8 ≤1.8 |
| Kev sib hloov pauv | 2-linear |
| Kab rov tav beam dav | 360 360 |
| Qhov dav ntawm lub teeb ntsug | 85 55 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Kev Tawm Tswv Yim Impedance | 50Ω |
| Lub zog nkag siab tshaj plaws | 50W |
| Tus Txuas | N Poj Niam |
| Qhov Sib Piv ntawm F/B | ≥10dBi ≥15dBi |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.
