Nta: Zoo nkauj heev Haum rau kev teeb tsa qab nthab ib txwm muaj Dav dav dav, nthwv dej qis, muaj peev xwm tiv thaiv kev cuam tshuam zoo
Daim Ntawv Thov: Kev pab cuam sab hauv tsev omni-directional GSM / CDMA / PCS / 3G / 4G / LTE / WLAN system
| Cov Qauv Txuj Ci | |
| Qhov Loj | 204X115mm |
| Qhov hnyav | 0.5Kg |
| Cov Khoom Siv Radiator | Tooj dag plated nyiaj |
| Cov Khoom Siv Radome | ABS |
| Xim Radome | Dawb-xim av |
| Kev Ua Haujlwm Av noo | < 95% |
| Kub ua haujlwm | -40 ~ 55 ℃ |
| Cov Lus Qhia Txog Hluav Taws Xob | |
| Zaus Ntau | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Tau Txais | 2dBi ± 0.5 4dBi ± 1 4dBi ± 1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Kev sib hloov pauv | Ntsug |
| Qhov sib npaug ntawm tus qauv, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Qhov dav ntawm lub teeb ntsug | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Kev Tawm Tswv Yim Impedance | 50Ω |
| Lub zog nkag siab tshaj plaws | 50W |
| Tus Txuas | N Poj Niam |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.
