● RF coaxial cable sib dhos (7/16 DIN/N/Mini DIN/4.3-10/OEM/ODM).
● Peb tsom mus rau kev sib dhos coaxial.
● Peb cov kev cai RF cable assemblies yog built-in thiab xa mus thoob ntiaj teb.
● Cov khoom sib dhos RF cable tuaj yeem tsim tau nrog ntau hom connector sib txawv thiab qhov ntev raws li koj xav tau thiab daim ntawv thov.
● 1/2 feeder cable connector; 4.3-10 connector jumper; 4.3-10 poj niam rf connector nrog flange; 4.3-10 lmr 400 connector; 7 16 din cable connector; barrel connector; coaxial cable connector; connector 4.3-10; mini din 4.3-10; mx connector; din 7 16 poj niam connector.
| Qhov chaw keeb kwm | Shanghai, Suav teb (Mainland) | Lub Npe Hom | Telsto |
| Tus Qauv Tooj | DINM-12 | Hom | 7/16 DIN |
| Daim Ntawv Thov | RF | Txiv neej thiab poj niam | Txiv neej |
| Lub Npe Khoom | DINM-12 | Xim | Nyiaj/Kub |
| Khoom siv | Tooj dag | Daim Ntawv Pov Thawj | ISO9001/CE/ROHS |
| Hom txuas | 7/16 DIN | Kev plating | Nickel / Golden Palting |
| MOQ | 1 Daim | ODM/DEM | Muaj |
| Kev Tiv Thaiv Kev Rwb Thaiv Tsev | ≥ 10000 MΩ | Kub thiab txias | -40°C txog +85°C |
Koj lub tuam txhab MOQ yog dab tsi?
MOQ yog hloov tau.
Koj lub sijhawm xa khoom yog dab tsi?
Qhov no thov nug peb cov khoom hauv Tshuag ua ntej, cov khoom tuaj yeem xa tawm thaum tau txais koj cov nyiaj tso cia. Yog tias siv cov neeg siv khoom hom, peb yuav siv sijhawm 3-5 hnub los npaj cov ntaub ntawv thiab kev tsim khoom loj.
Koj lub tuam txhab puas tuaj yeem txais kev hloov kho?
Txais tos OEM & ODM.
Koj daws qhov teeb meem tom qab muag khoom li cas?
Qhov no thov nug peb kom tau kev pab txhawb nqa yog tias koj muaj cov neeg ua haujlwm paub kho. Yog tias tsis muaj cov engineers, thov xa cov khoom rov qab, peb tuaj yeem kho cov khoom rau koj.
Koj puas tuaj yeem xa ib qho qauv rau peb los tsim?
Cov qauv yuav muab tau.

Qauv:TEL-DINM.12-RFC
Kev piav qhia
DIN Txiv neej txuas rau 1/2 "flexible cable
| Khoom siv thiab Plating | |
| Kev sib cuag ntawm chaw | Tooj dag / Nyiaj Plating |
| Cov khoom rwb thaiv tsev | PTFE |
| Lub cev & Sab nraud Conductor | Tooj dag / hlau plated nrog tri-alloy |
| Gasket | Roj Hmab Silicon |
| Cov yam ntxwv hluav taws xob | |
| Cov yam ntxwv ntawm Impedance | 50 Ohm |
| Zaus Ntau | DC ~ 3 GHz |
| Kev Tiv Thaiv Kev Rwb Thaiv Tsev | ≥5000MΩ |
| Lub zog dielectric | 4000 V rms |
| Kev tiv tauj chaw nruab nrab | ≤0.4 mΩ |
| Kev tiv tauj sab nraud | ≤1.0 mΩ |
| Kev poob ntawm kev ntxig | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Qhov kub thiab txias | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Tsis muaj dej | IP67 |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.
