Nta: Zoo nkauj heev Haum rau kev teeb tsa qab nthab ib txwm muaj Dav dav dav, nthwv dej tsawg, muaj peev xwm tiv thaiv kev cuam tshuam zoo.
| Khoom | Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb |
| Zaus Ntau | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Tau Txais | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0 / ≤1.5 |
| Kev Tawm Tswv Yim Impedance | 50Ω |
| Kev sib hloov pauv | Ntsug |
| Kab rov tav beam dav | 360° |
| Qhov dav ntawm lub teeb ntsug | 85±15°/55±15° |
| Lub zog siab tshaj plaws | 50W |
| Hom txuas | N-Poj Niam |
| Txoj kab uas hla | Ø164x94mm |
| Xim | Dawb |
| Kub | Kev Ua Haujlwm: -40 ℃ ~ + 60 ℃ |
| Qhov ntau ntawm cov av noo sib piv | 5% ~ 95% |
| Txoj Kev Mounting | Kho nrog cov ntsia hlau |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.
