1. Cov yam ntxwv no yog ib txwm muaj tab sis tej zaum yuav tsis siv rau txhua tus connectors.
2. OEM thiab ODM muaj.
| 4.3-10 Txiv neej/Poj niam txuas rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-4310M/F.12-RFC |
| 4.3-10 Txiv neej / Poj niam txuas rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-4310M/F.12S-RFC |
| 4.3-10 Txiv neej / Poj niam Txoj Cai Lub kaum sab xis rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-4310M/FA.12-RFC |
| 4.3-10 Txiv neej / Poj niam Txoj Cai Lub kaum sab xis rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| 4.3-10 Txiv neej / Poj niam txuas rau 3/8 "Super flexible RF cable | TEL-4310M/F.38S-RFC |
| 4.1-9.5 Mini DIN Txiv neej connector rau 3/8 "superflex cable | TEL-4195-3/8S-RFC |
| 4.3-10 Txiv neej/Poj niam txuas rau 7/8 "flexible RF cable | TEL-4310M/F.78-RFC |
| 4.3-10 Txiv neej txuas rau 1/4 "Superflexible Cable | TEL-4310M.14S-RFC |
| 4.3-10 Txiv neej txuas rau LMR400 cable | TEL-4310M.LMR400-RFC |

Qauv:TEL-4310MA.12S-RFC
Kev piav qhia
4.3-10 Txiv neej Txoj Cai Lub kaum sab xis rau 1/2 "Superflexible cable
| Khoom siv thiab Plating | |
| Kev sib cuag ntawm chaw | Tooj dag / Nyiaj Plating |
| Cov khoom rwb thaiv tsev | PTFE |
| Lub cev & Sab nraud Conductor | Tooj dag / hlau plated nrog tri-alloy |
| Gasket | Roj Hmab Silicon |
| Cov yam ntxwv hluav taws xob | |
| Cov yam ntxwv ntawm Impedance | 50 Ohm |
| Zaus Ntau | DC ~ 6 GHz |
| Kev Tiv Thaiv Kev Rwb Thaiv Tsev | ≥5000MΩ |
| Lub zog dielectric | ≥2500 V rms |
| Kev tiv tauj chaw nruab nrab | ≤1.0mΩ |
| Kev tiv tauj sab nraud | ≤1.0 mΩ |
| Kev poob ntawm kev ntxig | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Qhov kub thiab txias | -40~85℃ |
| Tsis muaj dej | IP67 |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.
