N Txiv Neej rau N Txiv Neej Txoj Cai Adapter N Hom Txiv Neej RF Connector RF Coaxial Cable Adapter Connector
Telsto RF Connector muaj qhov ua haujlwm zaus ntawm DC-3 GHz, muab kev ua tau zoo VSWR zoo heev thiab Low Passive Inter modulation. Qhov no ua rau nws zoo tagnrho rau kev siv hauv cov chaw nres tsheb cellular, cov kab ke faib tawm (DAS) thiab cov ntawv thov me me.
Cov khoom siv coax yog txoj hauv kev zoo tshaj plaws los hloov pauv sai sai poj niam txiv neej lossis hom txuas ntawm lub cable uas twb xaus lawm.
Telsto RF Coaxial N txiv neej rau N txiv neej txoj cai kaum sab xis adapter connector tsim nrog 50 Ohm impedance. Nws yog tsim los rau qhov tseeb RF adapter specifications thiab muaj qhov siab tshaj plaws VSWR ntawm 1.15: 1.
Ob qho tib si crimp thiab clamp cable termination txheej txheem yog siv rau cov koob no.
| Kub thiab txias | -55~+155°C (PE Cable -40~+85°C) |
| Impedance | 50Ω |
| Kev co | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Zaus Ntau | DC-11GHz |
| Kev poob ntawm kev ntxig | <= 0.24dB/6GHz |
| Kev Tiv Thaiv Voltage | 2500V rms ntawm dej hiav txwv |
| Ua Haujlwm Voltage | 1000Vr.ms ntawm dej hiav txwv |
| Kev Tiv Thaiv Kev Rwb Thaiv Tsev | >= 5000 MΩ |
| Lub zog tuav ntawm cov txiv ntoo txuas | 450N |
| Kev ruaj khov | >= 500 (lub voj voog) |
| Kev tiv tauj tsis kam | Chaw Sib Txuas Lus <= 1mΩ |
| Kev Sib Txuas Sab Nraud <= 1mΩ | |
| Qhov sib piv ntawm Voltage Standing Wave | Ncaj <= 1.15/6GHz |
| Lub kaum sab xis <= 1.25 / 6GHz |
● N hom txiv neej rau N txiv neej adapter muaj lub cev kaum sab xis. Lub kaum sab xis hom N coax adapter no yog 90 degree kaum sab xis RF luj tshib adapter.
● Hom: N hom txiv neej rau txiv neej 90 degree lub kaum sab xis connector, M/M Adapter, RF Coax Coaxial Adapter.
● Siv tau dav rau cov khoom siv xov tooj cua thiab cov twj siv rau kev txuas cov xov hlau RF coaxial. Nws tuaj yeem pauv nrog cov khoom zoo li thoob ntiaj teb.
● Xim: Nyiaj dawb, Nickel Plated.
| Khoom | Kev piav qhia | Tshooj No. |
| RF Adapter | 4.3-10 Poj Niam rau Din Poj Niam Adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Poj Niam rau Din Txiv Neej Adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Txiv neej rau Din Poj Niam Adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Txiv neej rau Din Txiv neej Adapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Qauv:TEL-NM.NMA-AT
Kev piav qhia
N Txiv Neej rau N Txiv Neej Txoj Cai RF Adapter
| Khoom siv thiab Plating | |
| Kev sib cuag ntawm chaw | Tooj dag / Nyiaj Plating |
| Cov khoom rwb thaiv tsev | PTFE |
| Lub cev & Sab nraud Conductor | Tooj dag / hlau plated nrog tri-alloy |
| Gasket | Roj Hmab Silicon |
| Cov yam ntxwv hluav taws xob | |
| Cov yam ntxwv ntawm Impedance | 50 Ohm |
| Zaus Ntau | DC ~ 6 GHz |
| Kev Tiv Thaiv Kev Rwb Thaiv Tsev | ≥5000MΩ |
| Lub zog dielectric | ≥2500 V rms |
| Kev tiv tauj chaw nruab nrab | ≤1.0 mΩ |
| Kev tiv tauj sab nraud | ≤0.25 mΩ |
| Kev poob ntawm kev ntxig | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 ncaj;≤1.25 lub kaum sab xis |
| Qhov kub thiab txias | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Tsis muaj dej | IP67 |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.
