Hom N yog ib hom khoom siv hluav taws xob qis mus rau nruab nrab nrog cov ntsia hlau sib txuas. Cov khoom siv N muaj nrog lub impedance ntawm 50ohm thiab 75ohm. Lub tshuab sib txuas hom ntsia hlau muab kev sib txuas ruaj khov thiab txhim khu kev qha. Cov qauv sib txuas muaj rau cov cable yooj ywm, conformable, semi-rigid thiab corrugated. Ob qho tib si crimp thiab clamp cable termination txheej txheem siv rau cov koob no.
Tus yam ntxwv ntawm cov connector yog kev ntseeg siab, kev ua haujlwm zoo heev, kev ua haujlwm zoo heev thiab hluav taws xob thiab lwm yam. Lawv siv rau hauv kev sib txuas nrog RF coaxial cable hauv xov tooj cua, cov khoom siv sib txuas lus, microwave kuaj thiab av tua hluav taws xob thaum muaj kev co thiab huab cua tsis zoo. Los ntawm kev siv semi-rigid lossis semi-flex cable, hom no yuav tau txais VSWR me dua, thiab qhov zaus tuaj yeem txog li 11GHZ.
| Khoom | Kev piav qhia | Tshooj No. |
| 7/16 DIN Hom | DIN Poj niam txuas rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-DINF.12-RFC |
| DIN Poj niam txuas rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-DINF.12S-RFC | |
| DIN Poj niam txuas rau 1-1 / 4 "flexible RF cable | TEL-DINF.114-RFC | |
| DIN Poj niam txuas rau 1-5/8 "flexible RF cable | TEL-DINF.158-RFC | |
| DIN Poj Niam Txoj Cai Txuas rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-DINFA.12-RFC | |
| DIN Poj Niam Txoj Cai Txuas rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-DINFA.12S-RFC | |
| DIN Txiv neej txuas rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-DINM.12-RFC | |
| DIN Txiv neej txuas rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-DINM.12S-RFC | |
| DIN Poj niam txuas rau 7/8 "coaxial RF cable | TEL-DINF.78-RFC | |
| DIN Txiv neej txuas rau 7/8 "coaxial RF cable | TEL-DINM.78-RFC | |
| DIN Txiv neej txuas rau 1-1 / 4 "flexible RF cable | TEL-DINM.114-RFC | |
| Hom N | N Poj niam txuas rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-NF.12-RFC |
| N Poj niam txuas rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-NF.12S-RFC | |
| N Poj Niam Lub kaum sab xis txuas rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-NFA.12-RFC | |
| N Poj Niam Lub kaum sab xis txuas rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-NFA.12S-RFC | |
| N Txiv neej txuas rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-NM.12-RFC | |
| N Txiv neej txuas rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-NM.12S-RFC | |
| N Txiv neej lub kaum sab xis txuas rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-NMA.12-RFC | |
| N Txiv neej lub kaum sab xis txuas rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-NMA.12S-RFC | |
| 4.3-10 Hom | 4.3-10 Poj niam txuas rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-4310F.12-RFC |
| 4.3-10 Poj niam txuas rau 7/8 "flexible RF cable | TEL-4310F.78-RFC | |
| 4.3-10 Poj Niam Txoj Cai Lub Qhov Txuas Rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-4310FA.12-RFC | |
| 4.3-10 Poj Niam Txoj Cai Lub Qhov Txuas Rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-4310FA.12S-RFC | |
| 4.3-10 Txiv neej txuas rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-4310M.12-RFC | |
| 4.3-10 Txiv neej txuas rau 7/8 "flexible RF cable | TEL-4310M.78-RFC | |
| 4.3-10 Txiv neej Txoj Cai Lub kaum sab xis rau 1/2 "flexible RF cable | TEL-4310MA.12-RFC | |
| 4.3-10 Txiv neej Txoj Cai Lub kaum sab xis rau 1/2 "Super flexible RF cable | TEL-4310MA.12S-RFC |

Qauv:TEL-NM.12-RFC
Kev piav qhia
N Txiv neej txuas rau 1/2 "flexible coaxial cable
| Khoom siv thiab Plating | |
| Kev sib cuag ntawm chaw | Tooj dag / Nyiaj Plating |
| Cov khoom rwb thaiv tsev | PTFE |
| Lub cev & Sab nraud Conductor | Tooj dag / hlau plated nrog tri-alloy |
| Gasket | Roj Hmab Silicon |
| Cov yam ntxwv hluav taws xob | |
| Cov yam ntxwv ntawm Impedance | 50 Ohm |
| Zaus Ntau | DC ~ 3 GHz |
| Kev Tiv Thaiv Kev Rwb Thaiv Tsev | ≥5000MΩ |
| Lub zog dielectric | ≥2500 V rms |
| Kev tiv tauj chaw nruab nrab | ≤1.0 mΩ |
| Kev tiv tauj sab nraud | ≤1.0 mΩ |
| Kev poob ntawm kev ntxig | ≤0.05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.12@3.0GHz |
| Qhov kub thiab txias | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Tsis muaj dej | IP67 |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.
