N Connector yog ib qho threaded RF Connector siv rau kev txuas nrog coaxial cable. Nws muaj ob qho tib si 50 Ohm thiab tus qauv 75 Ohm impedance. N Connectors Daim Ntawv Thov Antennas, Base Stations, Broadcast, WLAN, Cable Assemblies, Cellular, Components test & Instrumentation equipment, Microwave Radio, MIL-Afro PCS, Radar, Radio equipment, Satcom, Surge Protection.
Tsuas yog cov sab hauv xwb, qhov loj ntawm lub interface ntawm 75 ohm connector feem ntau zoo ib yam li 50 ohm connector. Yog li ntawd, nws tau ua tau yam tsis tau xav txog los hla ob peb lub connectors nrog cov teebmeem hauv qab no:
(A) 75 ohm txiv neej tus pin - 50 ohm poj niam tus pin: qhib lub voj voog sab hauv kev sib cuag.
(B) 50 ohm txiv neej tus pin - 75 ohm poj niam tus pin: kev puas tsuaj ntawm 75 ohm sab hauv lub qhov (socket) kev sib cuag.
Lus Cim: Cov yam ntxwv no yog ib txwm muaj thiab tej zaum yuav tsis siv rau txhua tus connectors.
• Kev Sib Dhos Cable
• Kav hlau txais xov
• WLAN
• Xov tooj cua
• GPS
• Chaw Nres Tsheb
•Afro
• Radar
• PCS
• Kev Tiv Thaiv Kev Ncua Surge
• Kev Sib Txuas Lus
• Kev Siv Cov Cuab Yeej Siv
• Tshaj Tawm
• Satcom
• Kev Siv Cov Cuab Yeej Siv

Qauv:TEL-NF.12-RFC
Kev piav qhia
N Poj niam txuas rau 1/2 "flexible cable
| Khoom siv thiab Plating | |
| Kev sib cuag ntawm chaw | Tooj dag / Nyiaj Plating |
| Cov khoom rwb thaiv tsev | PTFE |
| Lub cev & Sab nraud Conductor | Tooj dag / hlau plated nrog tri-alloy |
| Gasket | Roj Hmab Silicon |
| Cov yam ntxwv hluav taws xob | |
| Cov yam ntxwv ntawm Impedance | 50 Ohm |
| Zaus Ntau | DC ~ 3 GHz |
| Kev Tiv Thaiv Kev Rwb Thaiv Tsev | ≥5000MΩ |
| Lub zog dielectric | ≥2500 V rms |
| Kev tiv tauj chaw nruab nrab | ≤1.0 mΩ |
| Kev tiv tauj sab nraud | ≤1.0 mΩ |
| Kev poob ntawm kev ntxig | ≤0.05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Qhov kub thiab txias | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20W) | ≤-160 dBc (2 × 20W) |
| Tsis muaj dej | IP67 |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.
