Telsto Wide band Directional couplers muab kev sib txuas tiaj tus ntawm ib txoj kab teeb liab mus rau lwm txoj hauv ib qho kev taw qhia xwb (hu ua directive). Lawv feem ntau muaj cov kab pabcuam txuas hluav taws xob rau kab loj. Ib kawg ntawm kab pabcuam tau teeb tsa tas mus li nrog qhov xaus sib phim. Directive (qhov sib txawv ntawm kev sib txuas hauv ib qho kev taw qhia piv rau lwm qhov) yog kwv yees li 20 dB rau cov couplers, Directional couplers siv thaum twg ib feem ntawm lub teeb liab yuav tsum tau sib cais lossis ob lub teeb liab yuav tsum tau sib koom ua ke. Telsto muaj cov couplers nqaim thiab wireless band directional nrog kev sib txuas txij li 3 dB txog 50 dB lossis ntau dua.
| Cov yam ntxwv hluav taws xob | |
| Cov yam ntxwv Impedance | 50 Ohm |
| Zaus Ntau | 698-2700 MHz |
| Lub Peev Xwm Fais Fab Siab Tshaj Plaws | 300w |
| Muab cais nyob ib leeg | ≥30 dB |
| Kev poob ntawm kev ntxig | ≤0.4 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Hom Txuas | N-Poj Niam |
| Tus Nqi ntawm Cov Khoom Txuas | 3 |
| Kub Ua Haujlwm | -35-+75℃ |
| Cov ntawv thov | IP65 |
| Qib sib txuas, dB | 15 |
| Kev sib txuas, dB | 15.0 ± 1.0 |
| Qhov Hnyav Tag Nrho, Kg | 0.37 |
| Av noo | 0 txog 95% |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Daim Ntawv Thov | Sab hauv tsev |
Cov Lus Qhia Txog Kev Teeb Tsa ntawm N lossis 7/16 lossis 4310 1/2″ super flexible cable
Cov qauv ntawm lub connector: (Fig1)
A. lub txiv ntoo pem hauv ntej
B. txiv ntoo rov qab
C. gasket

Qhov ntev ntawm kev rho tawm yog raws li daim duab qhia (Daim Duab 2), yuav tsum tau them sai sai thaum rho tawm:
1. Qhov kawg ntawm tus neeg xyuas sab hauv yuav tsum tau chamfered.
2. Tshem tawm cov khoom tsis huv xws li tooj liab nplai thiab burr ntawm qhov kawg ntawm lub cable.

Sib dhos qhov chaw kaw: Muab lub hau kaw rau hauv raws li tus neeg hlau sab nraud ntawm lub cable raws li qhia hauv daim duab (Daim Duab 3).

Sib dhos lub txiv ntoo tom qab (Daim Duab 3).

Ua ke lub txiv ntoo pem hauv ntej thiab nraub qaum los ntawm kev ntsia hlau raws li qhia hauv daim duab (Figs (5)
1. Ua ntej ntsia hlau, pleev ib txheej roj nplua nyeem rau ntawm o-ring.
2. Khaws lub txiv ntoo tom qab thiab txoj hlua kom tsis txhob txav, ntsia hlau rau lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Siv lub hau ntswj ntsia hlau rau hauv lub plhaub tseem ceeb ntawm lub plhaub tom qab. Kev sib dhos tiav lawm.
