Lub thawv no yog siv ua qhov chaw xaus rau lub cable feeder los txuas nrog lub cable poob hauv FTTx kev sib txuas lus network system.
Nws muab kev sib txuas fiber ntau, kev faib tawm, kev faib tawm, kev khaws cia thiab kev sib txuas cable ua ke hauv ib chav. Lub caij no, nws muab kev tiv thaiv zoo thiab kev tswj hwm rau lub tsev FTTx network.
| Tag nrho cov qauv kaw, yuav tsum zoo nkauj | Clamping rau feeder cable thiab poob cable, fiber splicing, fixation, |
| Tiv thaiv thiab tswj cov cable kom zoo | cia khoom, faib khoom ... thiab lwm yam tag nrho hauv ib qho |
| Ruaj ntseg nrog lub tshuab xauv tiv thaiv kev tub sab | Haum rau SC thiab LC duplex adapter thiab pigtail |
| Tus qauv loj, lub teeb yuag | Yooj yim rau kev khiav lag luam |
| Cov khoom siv PC + ABS zoo | Phab ntsa thiab ncej mountable (accessories xaiv tau) |
| Cov khoom zoo ntawm cov hmoov av, thiab cov dej noo pov thawj, IP65 | Haum rau kev siv sab nraum zoov thiab sab hauv tsev |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ⁰C ~ + 85 ⁰C |
| Qhov av noo sib piv | ≤ 85% (+30 ⁰C) |
| Kev Nyuaj Siab Hauv Huab Cua | 70Kpa ~ 106Kpa |
| Ntxig poob | ≤ 0.2dB |
| Kev Poob Rov Qab ntawm UPC | ≥ 50dB |
| Kev Poob Rov Qab ntawm APC | ≥ 60dB |
| Ntxig thiab Rub tawm Lub Neej | ≥ 1000 zaug |
| Kev rwb thaiv tsev | Lub cuab yeej av yog insulated nrog lub thawv Termination, IR ≥1000m Ω / 500V (tam sim no ncaj qha) |
| Tiv taus Voltage | Nruab nrab ntawm lub cuab yeej av thiab lub thawv lub cev, qhov hluav taws xob withstand yog tshaj 3000V / Min, tsis muaj Kev tawg thiab flashover. U ≥3000V (tam sim no ncaj qha) |
| Qhov Loj | Qhov Loj ntawm Kev Teeb Tsa |
| 225mm x 200mm x 65mm (AxBxC) | 168mm x 210mm (Txoj Kab) |